VIJESTI
MUŠKA EKIPA
ŽENSKA EKIPA
FOTOGALERIJA
POVIJEST KLUBA
ODBOJKAŠKI CENTAR
DOKUMENTI
KONTAKT
 
 
Društvene mreže:
 
    Facebook Instagram Twitter Youtube    

Partneri:

Poveznice:

Natjecanja:
KUP CEV-A - seniori
KUP CEV-A - seniorke
MEVZA - seniorke
MEVZA - seniori
SUPERLIGA - seniorke
SUPERLIGA - seniori
1. LIGA - seniorke
1. B LIGA - seniorke
2. LIGA - seniori
NATJECANJA ZOS-A
 
VIJESTI  
 
 
Mladostašice u polufinalu Kupa Hrvatske
Mladostašice u polufinalu Kupa Hrvatske
Odbojkašice Mladosti plasirale su se u polufinale SuperSport Kupa Hrvatske Snježana Ušić! Na teškom gostovanju u Osijeku slavile su nakon pet setova borbe 2:3 (25:23, 21:25, 10:25, 25:21, 12:15).

"Namučili smo se. Nismo dobro ušli u utakmicu i to nas je skupo stajalo. Vidi se da nas je sustigao taj ritam utakmica gdje smo u 20-ak dana odigrali 9 utakmica. Ova s Osijekom bila nam je treća ovog tjedna i treća u gostima. Iako, ne smije nam to biti opravdanje. Moramo i možemo bolje. Ne želim tražiti ni alibije da smo mi mlada ekipa... Trebamo samo nastaviti raditi. I kad pomislimo da smo nešto napravili, treba i dalje raditi",
u dahu će nakon utakmice prvi trener Darko Nojić.

"Bili smo večeras kompletni, ali jako loše smo startali i to je Osijek iskoristio i uzeo prvi set. Njihova ekipa je pokazala borbenost, bili su obrambeno i blokerski jako dobro, razigrani. A mi nismo bili pravi. Umor od toliko utakmica ili pristup, analizirat ćemo i svakako poraditi na pristupu."

Mladostašice su dobile sljedeća dva seta, 21:25 pa onda i puno uvjerljivije, 10:25, ali u četvrtom je Osijek izjednačio i Mladost je polufinale morala loviti u tie-breaku (12:15).

"Vraćamo se odmah za Zagreb, jer već sutra ujutro letimo za Poljsku gdje nas u utorak čeka 4. kolo Lige prvakinja. U subotu nas čeka i zadnje kolo prvog dijela domaće Superlige i opet ne jednostavan protivnik. Gostujemo kod Ribola Kaštele koju je novi trener jako dobro posložio. Ali, pripremit ćemo se. Treba nam pobjeda kako bismo se odvojili od drugog dijela ljestvice", rekao je trener Darko Nojić.

Uz Mladost, danas su polufinale Kupa osigurale i OK Marina Kaštela, ŽOK Ribola Kaštela, te OK Dinamo.

SuperSport Kupa RH Snježana Ušić (ž)
ČETVRTFINALE

ŽOK OSIJEK - HAOK MLADOST 2:3 (25:23, 21:25, 10:25, 25:21, 12:15)
OK DON BOSCO - OK MARINA KAŠTELA 1:3 (21:25, 25:21, 14:25, 22:25)
ŽOK RIBOLA KAŠTELA - OK KELTEKS 3:0 (25:19, 25:13, 25:22)
OK NEBO - OK DINAMO 2:3 (27:25, 25:20, 18:25, 17:25, 11:15)
8. 12. 2024.
 
     
 
izjava o privatnosti zadnja promjena: 4. svibnja 2026., 11,11
 
Ovo web-sjedište može koristi tehnologiju kolačića (eng. cookie) s ciljem omogućavanja boljeg korisničkog iskustva, povezivanja s društvenim mrežama i praćenja posjećenosti. Kolačiće možete onemogućiti u postavkama internetskog preglednika, ali to može dovesti do prestanka rada nekih funkcionalnosti. Više možete pročitati ovdje. Razumijem