VIJESTI

TIJESAN PORAZ U CEV CUPU ZA SENIORE!
Naši odbojkaši su prikazali odličnu igru protiv Beelgijske ekipe LINDEMANS AALST, koja je popunjena iskusnim internacionalnim igračima, najvećim djelom iz Poljske.

Nakon više od dva sata igre semafor je pokazivao 2-3 za goste iz Belgije.

Da je bilo i obrnuto nebi bilo nezasluženo jer su naši dečki vodili 2-1 u setovima, te većim djelom četvrtog seta. Međutim na kraju je presudilo nekoliko poena gdje je iskustvo protivničkih igrača doneslo prevagu Belgijancima.

Bez obzira na poraz igra je bila odlična te se nadamo neizvjesnom uzvratu za dva tjedna u Belgiji.

I naše djevojke su bile aktivne. Odigrale su zaostalu utakmicu Hrvatskog kupa protiv OK Splita te nadmoćno pobjedile 3-0 u gostima. Svoju nadmoć su posebno pokazale u prvom setu kada su protivnicama prepustile samo 4 poena.