2. LIGA - seniori
NATJECANJA ZOS-A

VIJESTI

Calcit KAMNIK - HAOK Mladost 2-0!
U ovom kolu su naše odbojkašice i odbojkaši igrali svoje MEVZA utakmice protiv slovenskog predstavnika CALCIT KAMNIK.

Protivnik je bio bolji u obje konkurencije. Dečki su u svojoj dvorani prikazali slabu igru u prva dva seta te su gosti uskoro vodili 2-0. U trećem setu se naši bude te ga lakoćom osvajaju. Četvrti set je bio zanimljiv do same završnice kada gosti pokazuju puno više mirnoće te zasluženo pobjeđuju 3-1.

Djevojke su u gostima povele 2-0. Međutim domaće igračice se vraćaju na 2-2. Velika borba u 5. Setu gdje su naše djevojke propustile čistu meč loptu.

Domaće igračice to koriste i pobjeđuju 16-14.

Ne baš uspješan vikend seniora i seniorki su popravile naše mlade djevojke pobjedama u 1. Ligi (1-3 kod OK Nove Gradiške)  i 1.B ligi (3-0 protiv OK Olimpik).