Kup RH - seniori
Natjecanja ZOS-a

VIJESTI

IPAK BEZ LIGE PRVAKA U OVOJ SEZONI!
Odbojkaši HAOK Mladost oprostili su se od Lige prvaka izgubivši utakmicu  od Ok Vojvodina NS SEME rezultatom 3:1.

Iako smo izgubili utakmicu imamo razloga biti ponosni na naše dečke koji  su prikazali odličnu igru i borbenost.

Dapače u svakom setu smo imali prednost do same završnice pa stoga i imamo pravo biti nesretni konačnim rezultatom.

U prvom setu se sve riješilo u zadnje dvije akcije te smo ga unatoč velikoj prilici izgubili rezultatom 23-25.

U drugom setu potpuna dominacija naših odbojkaša koji završava 25-21. U trećem odbojkaši OK Vojvodine vješto koriste naše pogreške, te vode 2-1 (25-21).

U četvrtom setu se vodi velika bitka na terenu, poen za poen. I kad su već svi u dvorani očekivali 5.set, jer naši dečki vode 18 -21 dolazi do dvije neforsirane pogreške naših odbojkaša te set dovodi u neizvjesnost.

U toj infarktnoj završnici bolje su se snašli domaći igrači te dobivaju set i utakmicu 28-26.

Nažalost unatoč velikoj prilici i dobroj igri većim djelom susreta moramo čestitati Igračima OK Vojvodine NS SEME na prolasku u 2. pretkolo Lige prvaka

Svoje međunarodno natjecanje naši odbojkaši nastavljaju u Kupu Cev-a. protiv još zvučnijeg imena GALATASARAY – ISTANBUL

Očekuje nas još puno odbojkaških uzbuđenja u ovoj sezoni…