Mladostašice i Mladostaši u polufinalima doigravanja

Iako s prednošću iz prvog susreta, odbojkašice HAOK Mladosti Proenergy do pobjede su u četvrtfinalnom uzvratu protiv Rijeke došle tek u petom triller setu. Na gostujućem terenu ostvarile su tijesnu pobjedu rezultatom 3-2 (22-25, 25-22, 25-14, 22-25, 15-13).
U prvoj polufinalnoj utakmici doigravanja za državne prvakinje odbojkašice sa Save dočekuju ekipu ŽOK Osijeka.
Muški sastav HAOK Mladosti Proenergy sigurnim je koracima prošetao četvrtfinalnim susretima. Uz Ljubu Travicu Mladostaši su protiv OK Medicinara u četvrtfinalnom uzvratu stigli i do druge pobjede te osigurali polufinale bez izgubljenog seta, slavili su 3-0 (16, 13, 14).
U prvom polufinalnom susretu doigravanja za prvaka države odbojkaši HAOK Mladosti Proenergy u Domu odbojke dočekuju MOK Rijeku.